Rüya Tabirleri

Rüyada açık kahverengi terlik giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada açık kahverengi terlik giymek ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, aile içinde saadetinin artacağına, kötü gidişe dur denileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada açık kahverengi terlik giymek gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir teklif üzerinde düşünmeniz istenebilir.

Rüyada açık kahverengi terlik giymek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, çok hayırlı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kahverengi terlik giymek dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kahverengi naylon terlik görmek iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ucu açık terlik giymek dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada açık terlik görmek kazancın yarı yarıya artacağına, ferah bir döneme girileceğine, kazancının azalmayacağına delalettir.

Rüyada açık mavi terlik giymek borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada siyah önü açık terlik giymek uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada açık kahverengi görmek uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu