Rüya Tabirleri

Rüyada ağız kasılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağız kasılması anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağız kasılması gördüyseniz:

  • Karlı alışverişler yapabilir, her konuda büyük bir beceriklilikle haraket edebilirsiniz.

Rüyada ağız adının ve şanının yürüyeceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağız iltihabı onu alkışlayacağına, büyük kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada ağız içi kanaması anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada süt ağız görmek toplum için faydalı işler yapacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına işarettir.

Rüyada ağız yarası sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada ağız dikilmesi yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağız kokusu bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine işaret eder.

Rüyada ağız spreyi sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, işinde dar boğaza gireceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu