Rüya Tabirleri

Rüyada annemin bana ekmek vermesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada annemin bana ekmek vermesi üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına delalettir.

Rüyada annemin bana ekmek vermesi gördüyseniz:

  • Başkalarını memnun edebilmek için ani kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada annemin bana ekmek vermesi güçsüz ve nefessiz kalacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada annemin bana gelmesi yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annemin bana sarılması herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada annemin bana sigara vermesi iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına alamet etmektedir.

Rüyada annemin bana saat vermesi tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına yorulur.

Rüyada annemin bana altın vermesi ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş annemin bana kızması arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan zarar göreceğine, çok günah işleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada annemin bana vurduğunu görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, her anlamda feraha kavuşacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu