Rüya Tabirleri

Rüyada arkadaşı öptüğünü görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada arkadaşı öptüğünü görmek bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, ardından sevinçli bir haber alınacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, ikinci bir şans vereceğine, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşı öptüğünü gördüyseniz:

  • Bir süre için olaylara müdahale etmemenizde fayda var.

Rüyada arkadaşı öptüğünü görmek hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisinin öptüğünü görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına inanılır.

Rüyada yeğeninin öptüğünü görmek rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada nişanlısının öptüğünü görmek sevdiklerinden ayrı kalınacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine işarettir.

Rüyada kardeşini öptüğünü görmek dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına alamet eder.

Rüyada kocasını öptüğünü görmek işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada birinin onu öptüğünü görmek tartışmalı bir işe girileceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kocanı öptüğünü görmek hevesinin kursağında kalacağına, mutlu olacağınıza inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu