Rüya Tabirleri

Rüyada arkadaşının arsa aldığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada arkadaşının arsa aldığını görmek rahata ve huzura kavuşacağına, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının arsa aldığını gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz dedikodular yüzünden bozulabilir.

Rüyada arkadaşının arsa aldığını görmek rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, özgüveninin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada arsa aldığını görmek parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, yokluk çekmeyeceğine, konfor içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada arsa satın aldığını görmek işlerine verimin hâkim olacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yakınının arsa aldığını görmek rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunun arsa aldığını görmek sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada babamın arsa aldığını görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, garanti olacak makama oturacağına, kariyer edineceğine delalet eder.

Rüyada annesinin arsa aldığını görmek kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kızının arsa aldığını görmek rakibine karşı galibiyet kazanacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu