Rüya Tabirleri

Rüyada arkadaşla cinsi münasebet Ne Anlama Gelir?

Rüyada arkadaşla cinsi münasebet eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, getirisi çok olan işler yapacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşla cinsi münasebet gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya kariyerinizi etkileyebilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada arkadaşla cinsi münasebet sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eş ile cinsi münasebet atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada ölü ile cinsi münasebet düştüğü zor durumdan kurtulacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına tabir olunur.

Rüyada aynı cinsi öpmek çok büyük başarılar kazanacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne ile cinsi münasebet eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşle cinsi münasebet o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada cinsi münasebet ihya verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına inanılır.

Rüyada erkekle cinsi münasebet girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu