Rüya Tabirleri

Rüyada ayak sürümek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayak sürümek atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, sevdiği kişileri de yanına alacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada ayak sürümek gördüyseniz:

  • Yeni bir takım ortaklıklara girebilir değişik iş alanlarına kaymak üzere girişimlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada ayak ayak üstüne atmak illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına alamet eder.

Rüyada ayak yalın ayak kalmak iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına inanılır.

Rüyada el ayak şişmesi hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına inanılır.

Rüyada ayak sekmesi sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada su ile ayak yıkamak mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, kinin ve düşmanlığın giderileceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki ayak görmek karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine yorulur.

Rüyada ayak çatlağı iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sağ ayak kopması şansının geri döneceğine, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu