Rüya Tabirleri

Rüyada başka bir ülkeye gideceğini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başka bir ülkeye gideceğini görmek buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka bir ülkeye gideceğini gördüyseniz:

  • İmajınızı korumalısınız.

Rüyada başka bir ülkeye gideceğini görmek aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka ülkeye gideceğini görmek siparişlerinin çoğalacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı ülkeye gideceğini görmek zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına tabir olunur.

Rüyada başka ülkeye gitmek zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine alamet eder.

Rüyada başka bir ülkeye kaçmak daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Rüyada başka bir ülkeye taşınmak uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşla başka ülkeye gitmek kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada tek başına başka ülkeye gitmek huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu