Rüya Tabirleri

Rüyada başka ülkede gezmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başka ülkede gezmek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada başka ülkede gezmek gördüyseniz:

  • İleriye dönük umutlarınız artacak.

Rüyada başka ülkede gezmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka ülkede kar görmek atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, işlerin bu sayede çok güzel bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka bir ülkede bulunmak çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına delalet eder.

Rüyada başka bir ülkede olmak borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada başka ülkede savaşmak çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka bir ülkede kaybolmak arif ve alim kimseler arasına gireceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına işarettir.

Rüyada başka ülkede çalışmak karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada başka bi ülkede olduğunu görmek gülmeye hasret kalacağına, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu