Rüya Tabirleri

Rüyada bebeğin erken olduğunu görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebeğin erken olduğunu görmek gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine delalettir.

Rüyada bebeğin erken olduğunu gördüyseniz:

  • Ustalıkla idare etmeniz gereken büyük bir fırsatla karşılaşacaksınız.

Rüyada bebeğin erken olduğunu görmek bir sebeple kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, başarılarının eksilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebeğin erken diş çıkarması eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir bebeğin erken doğması çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada bebeğin erken yürümesi çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, yeni bir alışkanlık edinileceğine rivayet eder.

Rüyada bebeğin dişinin erken çıkması maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına delalet etmektedir.

Rüyada erken akşam olduğunu görmek rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, maddi anlamda çok zorlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada erken regl olduğunu görmek elindeki imkanların artacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin erken doğduğunu görmek işinde büyük başarı elde edeceğine, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu