Rüya Tabirleri

Rüyada beyaz yavru kaz görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz yavru kaz görmek dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına, uzun yıllar yaşayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada beyaz yavru kaz gördüyseniz:

  • Siz evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir kimseyseniz, yapmak istediğiniz bazı şeylerle lişkileriniz arasında karar vermek zorunda bırakılabilirsiniz.

Rüyada beyaz yavru kaz görmek geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz yavru ayı görmek yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, çok büyük zorluklar çekeceğine delalettir.

Rüyada beyaz yavru domuz aileyle iş yapmayacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada yavru beyaz güvercin sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine delalettir.

Rüyada iki beyaz yavru köpek görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına inanılır.

Rüyada yavru beyaz süs köpeği görmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz yavru tavuk görmek de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına işaret eder.

Rüyada beyaz yavru akrep görmek borçların ödeneceğine, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu