Rüya Tabirleri

Rüyada bir erkeğin seni gözetlemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir erkeğin seni gözetlemesi büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin seni gözetlemesi gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kadınlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız şüpheler yüzeye çıkabilir.

Rüyada bir erkeğin seni savunması kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin seni kaçırması anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin seni ağlatması çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni azarlaması hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bi erkeğin seni kovalaması hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada bi erkeğin seni sevmesi yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni kıskanması kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni sıkıştırması hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu