Rüya Tabirleri

Rüyada birinden çilek almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinden çilek almak ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, huzur içinde yaşayacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, kolay kolay pes etmeyeceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinden çilek almak gördüyseniz:

  • Aşırı ilgili ya da aşırı ilgisiz davranarak karşınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Rüyada birinden çilek almak çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına alamet eder.

Rüyada birinden çilek istemek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinden çilek almak sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada ölü birinden çilek almak geçiminin daha kolay hale geleceğine, maddi açıdan ferahlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinden çilek reçeli istemek istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada çilek tarlasında çilek yemek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına işarettir.

Rüyada çilek bahçesinden çilek yemek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada çilek bahçesinde çilek toplamak hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu