Rüya Tabirleri

Rüyada birinin ağzından kan aktığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin ağzından kan aktığını görmek ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, çareyi başka yerlerde arayacağına delalettir.

Rüyada birinin ağzından kan aktığını gördüyseniz:

  • Değişiklik yapılması gereken konular olabilir.

Rüyada birinin ağzından kan aktığını görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının ağzından kan aktığını görmek kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzından irin aktığını görmek kazançlı bir işe girileceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzından salya aktığını görmek atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, geçim derdinin kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin alnından kan aktığını görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, bahtın açık olmasına yorulmaktadır.

Rüyada birinin başından kan aktığını görmek sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, garanti olacak bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüyada birinin göğsünden süt aktığını görmek hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin salyasının aktığını görmek bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, büyük atılımlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu