Rüya Tabirleri

Rüyada birinin belinde silah görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin belinde silah görmek büyük bir umutsuzluk duyacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin belinde silah gördüyseniz:

  • Bazı jest ya da yardım beklentiniz olabilir.

Rüyada birinin belinde silah görmek elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, edilen duaların tutacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birinin belinde silah görmek başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, ardından yeni bir iş bulunacağına işarettir.

Rüyada tanıdığın birinin belinde silah görmek sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına yorulur.

Rüyada tanıdık birinin belinde silah görmek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada eşimin belinde silah görmek sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine işaret eder.

Rüyada erkeğin belinde silah görmek aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına delalettir.

Rüyada belinde silah taşıdığını görmek büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin belinde silah görmek işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu