Rüya Tabirleri

Rüyada birinin kelepçeli görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin kelepçeli görmek çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, başarılarının sürekli olacağına, üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin kelepçeli gördüyseniz:

  • Ufak tefek problemlerin büyümesine izin vermemelisiniz.

Rüyada birinin kelepçeli görmek kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine işarettir.

Rüyada ölmüş birinin kelepçeli görmek çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin ellerini kelepçeli görmek hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, huzur dolu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada birinin elini kelepçeli görmek sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada elleri kelepçeli olmak bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine rivayet eder.

Rüyada abimi kelepçeli görmek işlerin yoluna gideceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kelepçeli birini görmek anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kelepçeli asker görmek özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu