Rüya Tabirleri

Rüyada birisinin sana silah vermesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada birisinin sana silah vermesi ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına delalet eder.

Rüyada birisinin sana silah vermesi gördüyseniz:

  • Altından kalkamayacağınız şeylerin sözünü vermemelisiniz.

Rüyada birisinin sana silah çekmesi akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada birisinin sana silah vermesi yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına rivayet eder.

Rüyada birisinin sana silah doğrultması iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada birisinin sana silah sıkması bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine, zengin için yoksulluğa alamet etmektedir.

Rüyada birisinin sana silah sıktığını görmek kul hakkına girmeyeceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada birisinin silah sıkması önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, bu nedenle hayatının zorlaşacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına delalet eder.

Rüyada birisinin elinden silah almak sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birisinin elinde silah görmek hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu