Rüya Tabirleri

Rüyada çarşafla uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada çarşafla uçmak keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, hayırlı kararlar verileceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine delalettir.

Rüyada çarşafla uçmak gördüyseniz:

  • Ortam değişikliği size iyi gelebilir.

Rüyada çarşafla boğulmak işinden geri kalacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada çarşafla uçmak arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah çarşafla namaz kılmak başarılarını ispat edeceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine inanılır.

Rüyada kara çarşafla namaz kılmak sonuçtan memnun kalacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini beyaz çarşafla görmek işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, çıkış yolları bulacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çarşafla gezmek anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, aralarındaki problemlerin çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz çarşafla namaz kılmak çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, yeni ev eşyaları alınacağına işaret eder.

Rüyada ölüyü kara çarşafla görmek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu