Rüya Tabirleri

Rüyada çatıdan indiğini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çatıdan indiğini görmek muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, sorunları başarıyla çözmeye, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada çatıdan indiğini gördüyseniz:

  • İmajınızı yenileyebilirsiniz.

Rüyada çatıdan indiğini görmek hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada çatıdan girmek ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına delalet eder.

Rüyada çatıdan eve girmek kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatıdan kar temizlemek maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada catıdan su akması maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, razı geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çatıdan kaçmak çok büyük insanlar arasına gireceğine, borcunu ödeyeceğine yorulur.

Rüyada çatıdan su damlaması meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine işaret eder.

Rüyada çatıdan zıplamak kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu