Rüya Tabirleri

Rüyada cesedin yandığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cesedin yandığını görmek sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, işlerin kapanacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına delalettir.

Rüyada cesedin yandığını gördüyseniz:

  • Yani, sorunsuz anlaşabilmeniz için ikinizden birinin özveride bulunması gerekecek.

Rüyada cesedin yandığını görmek aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, eşit davranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada cesedin kokması maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, kindar olacağına delalettir.

Rüyada cesedin canlanması işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, esenlik bulup, mutlu olacağına işarettir.

Rüyada cesedin dirildiğini görmek herkesin ilgisinin çekileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada cesedin yanması sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada cesedin dirilmesi istenen her şeye sahip olunacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına alamet eder.

Rüyada cesedin konuşması ancak rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada cesedin çürüdüğünü görmek maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, hayattan yana umudunun kırılacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu