Rüya Tabirleri

Rüyada çocuğun altına çiş yapması Ne Anlama Gelir?

Rüyada çocuğun altına çiş yapması psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğun altına çiş yapması gördüyseniz:

  • Siz bir bayansanız, sosyal ilişkileriniz sırasında tanışacağınız bir erkekle hoş bir macera başlatabilirsiniz.

Rüyada çocuğun altına çiş yapması yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine işarettir.

Rüyada bir çocuğun altına işemesi tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına delalet eder.

Rüyada çocuğun altına kaka yapması herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına yorulur.

Rüyada çocuğun altına işemesi ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine alamet eder.

Rüyada çocuğun altına pislemesi bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada bir çocuğun altına kaka yapması dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine alamet eder.

Rüyada erkek çocuğun altına çiş yapması kötü haberler alacağına, bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına alamet eder.

Rüyada küçük çocuğun altına kaka yapması sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu