Rüya Tabirleri

Rüyada cübbeli imam görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cübbeli imam görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına işaret eder.

Rüyada cübbeli imam gördüyseniz:

  • Sizi heyecanlandırmayan veya hakkında olumlu düşünceler beslemediğiniz bazı iş, plan veya konuları rafa kaldırmak eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada cübbeli imam görmek yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada yeşil cübbeli imam görmek hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz cübbeli imam görmek uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah cübbeli imam görmek haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada cübbeli erkek görmek sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, kendini allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada cübbeli sarıklı görmek işlerinin toparlanacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada cübbeli adam görmek kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cübbeli avukat görmek daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu