Rüya Tabirleri

Rüyada dişlerini eliyle çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dişlerini eliyle çekmek başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, yaşadığı darlığın son bulacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına inanılır.

Rüyada dişlerini eliyle çekmek gördüyseniz:

  • Yapılması gereken anlaşmaları zorlayabilirsiniz.

Rüyada eliyle dişlerini sökmek birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine işaret eder.

Rüyada dişlerini eliyle çekmek kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dişlerini kendi eliyle çıkarmak pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada atı eliyle beslemek insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eliyle kuş tutmak allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eliyle balık yakalamak çok büyük bir çalışma yapılacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada dişini eliyle çıkarmak sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada birinin eliyle vurması kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu