Rüya Tabirleri

Rüyada dolar ve bozuk para görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dolar ve bozuk para görmek aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, yalan söylemeye, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dolar ve bozuk para gördüyseniz:

  • Çevrenizden bazı kişilerle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir, bazı ilişkiler sonlanabilir ya da ilişkide değişim yaşanabilir.

Rüyada dolar ve bozuk para görmek yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına alamet eder.

Rüyada dolar para bulmak hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada dolar para kaybetmek koyu muhabbette kalacağına, kazancın yetmez olacağına işaret eder.

Rüyada para ve dolar görmek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, bu yüzden maddi sıkıntıya düşeceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolar ve kağıt para görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına işarettir.

Rüyada bozuk dolar görmek hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine, yüksek tahsil yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada demir para görmek bozuk para özlemelerin son bulacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hem bozuk para hem kağıt para görmek sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu