Rüya Tabirleri

Rüyada elini sargılı görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada elini sargılı görmek yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , işinde uzmanlaşacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elini sargılı gördüyseniz:

  • Belli anlaşmaların, düzenlemelerin veya planların üzerinden geçilmesi gerekiyorsa, başka birisinin harekete geçmesini beklemek yerine sizin harekete geçmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada sol elini sargılı görmek alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada elini sargılı görmek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına delalettir.

Rüyada annemin elini sargılı görmek bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına işaret eder.

Rüyada başkasının elini sargılı görmek aynı zamanda da korunup kollanacağına, iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına yorulur.

Rüyada birinin elini sargılı görmek nasiplerini alacağına, yeni planlar yapacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin elini sargılı görmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin elini sargılı görmek evindeki huzurun bozulacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sağ elini sargılı görmek karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu