Rüya Tabirleri

Rüyada eski eşini koklamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski eşini koklamak özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, can derdine düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşini koklamak gördüyseniz:

  • Tam herşeyi kontrol altına aldığınızı düşünürken beklenmedik durumlar oluşabilir.

Rüyada eski eşini ve yeni eşini görmek iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına, büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski eşini görmek her hayalini de gerçekleştireceğine, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Rüyada eski eşini kel görmek zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına delalettir.

Rüyada eski eşini sevmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine alamet eder.

Rüyada eski eşini öpmek sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşini iyi görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, işine dört elle sarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski eşini koklamak hayatını ailesine adayacağına, borçların biteceğine işarettir.

Rüyada eski eşini boğazlamak devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu