Rüya Tabirleri

Rüyada eski ferah ev görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski ferah ev görmek bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine, dünya malına doymak bilmeyeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski ferah ev gördüyseniz:

  • Her şey gerçekten yerli yerine oturuyor veya bozulmaya başlıyor.

Rüyada eski ferah ev görmek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada ferah yol görmek karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ferah bir eve girmek başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, parasız ve işsiz kalacağına delalet eder.

Rüyada boş ferah ev görmek ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, zengin olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok ferah ev görmek doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada ferah oda görmek sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük ferah ev görmek moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, mal ve mülk sahibi olmaya işarettir.

Rüyada yeni ferah eve taşınmak üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu