Rüya Tabirleri

Rüyada fondü görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fondü görmek yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, hayatının da zorlaşacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine yorulur.

Rüyada fondü gördüyseniz:

  • Elinizdeki olanakları kullanarak kendinize daha bir güvende olmanızı sağlayacak çalışmalarda bulunacaksınız.

Rüyada fondü görmek sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada fondü yemek yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu