Rüya Tabirleri

Rüyada gözlerini açmaya çalışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada gözlerini açmaya çalışmak aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, dinde tartışmaya, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada gözlerini açmaya çalışmak gördüyseniz:

  • Risk içeren girişimleriniz veya hareketleriniz nedeniyle kendinizi ya da pozisyonunuzu savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada gözlerini açmaya çalışmak hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezar açmaya çalışmak dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada dükkan açmaya çalışmak hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sandık açmaya çalışmak imkânların günden güne azalacağına, insanları kıracağına yorulur.

Rüyada telefon açmaya çalışmak şansını kendi eliyle engelleyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada ışık açmaya çalışmak karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada birinin kapıyı açmaya çalışması iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına delalet eder.

Rüyada birinin zorla kapıyı açmaya çalışması hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, haneye bolluk ve berekete dolacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu