Rüya Tabirleri

Rüyada gülmekten konuşamamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada gülmekten konuşamamak bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada gülmekten konuşamamak gördüyseniz:

  • Psikolojik veya fiziksel sağlığınız sizi son zamanlarda daha fazla ilgilendiriyor.

Rüyada gülmekten konuşamamak anlayışlı bir kısmet çıkacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına rivayet eder.

Rüyada gülmekten altına yapmak her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gülmekten bayılmak ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına delalettir.

Rüyada gülmekten ölmek günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, bazı ortak işlere gireceğine, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza işarettir.

Rüyada gülmekten bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gülmekten gözünden yaş gelmesi derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, keyfin ve geçimin kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gülmekten yere düşmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, kendisi paralayacağına yorulur.

Rüyada gülmekten ağlamak darlığa düşmeyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu