Rüya Tabirleri

Rüyada içkili yerde çalışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada içkili yerde çalışmak aralarındaki iyi geçimin ve koyu muhabbettin bozulacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, kudretinin yerine geleceğine, başarılarını arttıracağına, terfi edeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine tabir olunur.

Rüyada içkili yerde çalışmak gördüyseniz:

  • İlerlemenizi sürdürüyorsunuz.

Rüyada içkili yerde çalışmak üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına tabir olunur.

Rüyada içkili bir yerde bulunmak küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine inanılır.

Rüyada içkili yerde bulunmak zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada içkili görmek yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine yorulur.

Rüyada içkili düğün yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına delalettir.

Rüyada içkili bir mekan görmek rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine delalettir.

Rüyada kocasını içkili görmek girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada içkili lokanta görmek sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu