Rüya Tabirleri

Rüyada iki kere yılan sokması Ne Anlama Gelir?

Rüyada iki kere yılan sokması beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işlerin yoluna sokulacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, bunun şans olacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki kere yılan sokması gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size, yeni bir strateji geliştirilmesini icap ettiren önerilerde bulunabilirler.

Rüyada iki kere yılan sokması rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yaptığı hataları düzelteceğine delalet eder.

Rüyada iki kere evlenmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada üç kere el öpmek önemli bir şahsiyet olacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada iki kere arı sokması akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki kere nişanlandığını görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına yorulur.

Rüyada birini üç kere öpmek neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına yorulur.

Rüyada iki kere düğün görmek bunun da kendisi için hayırlı olacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki kere bebek görmek herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu