Rüya Tabirleri

Rüyada insanları küçülmüş görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada insanları küçülmüş görmek sebep olacağına, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insanları küçülmüş gördüyseniz:

  • Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var.

Rüyada insanları küçülmüş görmek kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına inanılır.

Rüyada küçülmüş görmek hükmünün geçmeyeceğine, yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine işaret eder.

Rüyada birisini küçülmüş görmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kardeşini küçülmüş görmek bolluğun sürekli olacağına, işlerinin hemen hallolacağına işarettir.

Rüyada babasını küçülmüş görmek özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçülmüş kıyafet görmek maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini küçülmüş görmek eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine tabir olunur.

Rüyada insanı küçülmüş görmek rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu