Rüya Tabirleri

Rüyada kadınla tokalaşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kadınla tokalaşmak kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, bolluk ve berekete kavuşulacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, işlerin düzgün gideceğine, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, büyük paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada kadınla tokalaşmak gördüyseniz:

  • Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir.

Rüyada bir kadınla gücünün ve şansının yaver gideceğine, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir kadınla dertleşmek tatsız sözlerin de unutulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına delalet eder.

Rüyada bir kadınla tartışmak yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada kadınla tanışmak kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadınla saf tutmak kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü kadınla evlenmek kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine inanılır.

Rüyada bir kadınla top oynamak zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada kadınla konuşmak rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu