Rüya Tabirleri

Rüyada kafes içinde at görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kafes içinde at görmek önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Rüyada kafes içinde at gördüyseniz:

  • Kontrolü elinde tutan kişilerle diyaloglarınızda dikkatli olmanız, önerilerinizi dahi diplomatik şekilde dile getirmeniz gerekiyor.

Rüyada kafes içinde at görmek başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada kafes içinde insan görmek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına delalet eder.

Rüyada kafes içinde köpek görmek kötü işlere girmeyeceğine, tabiri caizse ağız tadından olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafes içinde civciv görmek bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, maddi olarak zayıflayacağına delalet eder.

Rüyada kafes içinde tavuk görmek kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına alamet eder.

Rüyada kafes içinde muhabbet kuşu görmek iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına işarettir.

Rüyada kafes içinde olmak sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada kafes içinde kanarya görmek komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu