Rüya Tabirleri

Rüyada kapı kulpu görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kapı kulpu görmek çok güzel haberler ile dönüleceğine, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, bazı iş birlikleri yapacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapı kulpu gördüyseniz:

  • Evde yapacağınız çalışmalar daha verimli olabilir.

Rüyada kapı kulpu görmek parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına inanılır.

Rüyada kulpu kırık kapı görmek kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bardak kulpu kırılması sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine yorulur.

Rüyada tencere kulpu kırılması yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada kulpu kırık bardak görmek ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kulpu kırık kahve fincanı gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına inanılır.

Rüyada çaydanlık kulpu görmek sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına işarettir.

Rüyada kulpu kırık çaydanlık görmek sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu