Rüya Tabirleri

Rüyada kar fotoğrafı çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kar fotoğrafı çekmek evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, kendisini geliştireceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, aile içindeki huzurun kaçacağına tabir olunur.

Rüyada kar fotoğrafı çekmek gördüyseniz:

  • Ciddi sonuçlara neden olabilecek veya bazı ilişkileri sonlandırabilecek kararlar almadan sakinliğinizi korumanızda fayda var.

Rüyada bebek fotoğrafı edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar fotoğrafı çekmek sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ev fotoğrafı görmek maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına işarettir.

Rüyada kuş fotoğrafı çekmek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, çok zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada göl fotoğrafı çekmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine delalettir.

Rüyada mezuniyet fotoğrafı çektirmek neşenin yerine geleceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına tabir olunur.

Rüyada bebeklik fotoğrafı görmek hem de iş hayatına yansıyacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine inanılır.

Rüyada gelin fotoğrafı çektirmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu