Rüya Tabirleri

Rüyada kayalıklardan su aktığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kayalıklardan su aktığını görmek rahatsızlıkların şifa bulacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, elde edilen nasibin artacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine rivayet eder.

Rüyada kayalıklardan su aktığını gördüyseniz:

  • Duygusal ilişikilerinizle ilgili bir tatminsizlik içinde olabilirsiniz.

Rüyada kayalıklardan su aktığını görmek sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kayalıklardan atlamak ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayalıklardan geçmek rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayalıklardan yukarı çıkmak eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kayalıklardan denize düşmek daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayalıklardan çıkmak kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına delalet eder.

Rüyada kayalıklardan yürümek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine alamet eder.

Rüyada dik kayalıklardan inmek deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu