Rüya Tabirleri

Rüyada kemik adam görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kemik adam görmek rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına delalet eder.

Rüyada kemik adam gördüyseniz:

  • Sizi bazı konularda zorlayan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada kemik adam görmek fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada et ve kemik görmek makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, özel muamele göreceğine tabir olunur.

Rüyada kemik çıtlaması iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kemik toplamak kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kemik aramak sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kemik suyu çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kemik ihya yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada kemik kusmak yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine rivayet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu