Rüya Tabirleri

Rüyada kendi bedeninde yara görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendi bedeninde yara görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, günahların da affolacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi bedeninde yara gördüyseniz:

  • Başkalarını mutlu etmekten keyif alabilirsiniz.

Rüyada kendi bedeninde yara görmek dargınların barışacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada bedeninde yara görmek işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi dilde yara görmek bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine delalettir.

Rüyada kendi yüzünde yara görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, size başarı getirecek adımlar atmanıza delalet etmektedir.

Rüyada kendi kafanda yara görmek uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına inanılır.

Rüyada kendi memesinde yara görmek çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Rüyada kendi bacağında yara görmek ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada kendi kafamda yara görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu