Rüya Tabirleri

Rüyada kendi evlilik haberini almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendi evlilik haberini almak iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi evlilik haberini almak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi sinirlendirmeye çalışabilirler.

Rüyada kendi evlilik haberini almak hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada evlilik haberini almak korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına alamet eder.

Rüyada kızının evlilik haberini almak sorunlarının birken beş olacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine inanılır.

Rüyada başka birinin evlilik haberini almak akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir arkadaşının evlilik haberini almak yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin evlilik haberini almak zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine delalettir.

Rüyada birinin evlilik haberini almak büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının evlilik haberini almak kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu