Rüya Tabirleri

Rüyada kendi testisini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendi testisini görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, o kimselerden menfaat göreceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi testisini gördüyseniz:

  • Teknolojik aletler alabilir veya farklı alanlarda teknolojiden yararlanabilirsiniz.

Rüyada kendi testisini görmek yönetici makamına geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına delalettir.

Rüyada testisini kesmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin testisini görmek bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi dişini kendi çekmek özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kendi kendi bokunu görmek işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada kendi mezarını kendi kazmak çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi ile karşılaşmak sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, büyük sorunlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi göz görmek işlerinin daha kötüye gideceğine, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu