Rüya Tabirleri

Rüyada kızını bekar görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızını bekar görmek parasal kaygılardan kurtulacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına, düzenin bozulacağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, zorlukları aşacağına, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, büyük borçların altında ezileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kızını bekar gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizden şüphe duyan kişileri haksız çıkartmalısınız.

Rüyada bekar kızını görmek ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızını bekar görmek rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine delalettir.

Rüyada bekar kızını evlendiğini görmek hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada evli kızını bekar görmek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi bekar kızını hamile görmek rahatsızlık veren durumların son bulacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada bekar kızını hamile görmek kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada bekar kızını evli görmek maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, çok güzel olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada bekar kızını gelin görmek iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu