Rüya Tabirleri

Rüyada kızını hasta görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızını hasta görmek daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, çalıştığına değeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada kızını hasta gördüyseniz:

  • Size bazı değersiz şeyler satmaya kalkışabilirler.

Rüyada kızını hasta görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada hasta kızını görmek uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada ölmüş kızını hasta görmek iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına tabir olunur.

Rüyada hasta olan kızını görmek yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Rüyada komşunun kızını hasta görmek çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada teyze kızını hasta görmek eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına rivayet eder.

Rüyada kızını çok hasta görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına delalettir.

Rüyada amca kızını hasta görmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu