Rüya Tabirleri

Rüyada kolun kapıya sıkışması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kolun kapıya sıkışması kredi çekileceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, büyük paralara sahip olacağına, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine delalettir.

Rüyada kolun kapıya sıkışması gördüyseniz:

  • Bonkörlük sınırlarınızı zorlamamanızda fayda var.

Rüyada kolun kapıya sıkışması çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapıya tıklamak iş hayatındaki başarılarının artacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapıya yağ sürmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına rivayet eder.

Rüyada kapıya vurma hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına delalettir.

Rüyada kolun tutmaması mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kolun incinmesi amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada iki kolun kırılması anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa delalet etmektedir.

Rüyada sağ kolun delinmesi eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, malının da hiç olacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu