Rüya Tabirleri

Rüyada köpeği araba ezmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada köpeği araba ezmesi attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, kendisini yıpratacağına, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köpeği araba ezmesi gördüyseniz:

  • Uyarmak için kendinizi çok fazla yormanın faydası olamayabilir.

Rüyada köpeği araba ezmesi kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir köpeği araba ezdiğini görmek her şeyin yolunda gideceğine, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına işaret eder.

Rüyada araba kullanmayı bilmediği halde araba kullanmak çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin de rast gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada araba kullanmayı bilmeyen birinin araba kullanması aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada araba kullanmayı bilmeden araba sürmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına alamet etmektedir.

Rüyada araba satıp yeni araba almak sevilen bir eşyanın çalınacağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine işaret eder.

Rüyada köpeği tutmak anne babanın üzüntü duyacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine inanılır.

Rüyada ölü köpeği canlandırmak o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu