Rüya Tabirleri

Rüyada kör gözlü köpek görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kör gözlü köpek görmek beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, borçların ödeneceğine, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, patron koltuğuna geçeceğine işaret eder.

Rüyada kör gözlü köpek gördüyseniz:

  • Plansız şekilde ilerlemek veya daldan dala konmak doğru bir karar olmayabilir.

Rüyada mavi gözlü köpek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kör gözlü köpek görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tek gözlü köpek görmek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına işarettir.

Rüyada tek gözlü siyah köpek görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

Rüyada sarı gözlü köpek görmek başarılarının ve kazancının artacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına yorulur.

Rüyada mavi gözlü yavru köpek görmek alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi gözlü köpek yavrusu görmek bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine inanılır.

Rüyada yeşil gözlü beyaz köpek görmek büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu