Rüya Tabirleri

Rüyada koyunun uçtuğunu görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada koyunun uçtuğunu görmek kazancın her geçen gün daha da artacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına inanılır.

Rüyada koyunun uçtuğunu gördüyseniz:

  • Belli konularda orta yolu bulmak veya gerçekleri anlamaya çalışmak çok zor olsa da, kimsenin neden bahsettiğini ya da ne yapacağını tam olarak bilmemesi olayların karışması anlamına geliyor olabilir.

Rüyada koyunun uçtuğunu görmek üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine tabir olunur.

Rüyada koyunun kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine yorulur.

Rüyada koyunun işemesi onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada koyunun süt emmesi olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına işaret etmektedir.

Rüyada koyunun kaybolması kudreti ve cesareti bulacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada koyunun gülmesi atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine yorulur.

Rüyada koyunun ölmesi canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına inanılır.

Rüyada koyunun vurması atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, sinirlerinin yıpranacağına alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu