Rüya Tabirleri

Rüyada küçük tuvaletini yapamamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada küçük tuvaletini yapamamak işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, tövbelerinin kabul olacağına, işinin gücünün de rast gideceğine, süzüleceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük tuvaletini yapamamak gördüyseniz:

  • Bazı dostlarınız sizi arayabilirler.

Rüyada küçük tuvaletini yapamamak geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük ve büyük tuvaletini yapmak iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada küçük tuvaletini yapmak diyanet insanları kıracağına ve üzeceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine inanılır.

Rüyada küçük tuvaletini yaptığını görmek bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine, sorunlarının çözüleceğine alamet eder.

Rüyada küçük tuvaletini yapan birini görmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin küçük tuvaletini yaptığını görmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürekli küçük tuvaletini yapmak çok büyük bir işin başına getirilmeye, malının, parasının ve makamının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük tuvaletini altına yapmak aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu