Rüya Tabirleri

Rüyada kuşun üstüne konması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuşun üstüne konması kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, ailesini de mutlu edeceğine, işlerin günden güne artacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, bazı maddi problemler yaşayacağınıza, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine tabir olunur.

Rüyada kuşun üstüne konması gördüyseniz:

  • Kariyerinizi, işinizi veya sosyal toplumdaki yerinizi ilgilendiren konularda bir ilerleme kaydetmek üzeresiniz.

Rüyada kuşun üstüne binmek sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına işarettir.

Rüyada kuşun üstüne sıçması el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuşun üstüne konması saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuşun üstüne oturmak önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine delalet eder.

Rüyada kuşun üstüne gelmesi hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuşun üstüne uçtuğunu görmek çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına yorulur.

Rüyada kuşun üstüne pislemesi gelişim içine gireceğine, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kuşun üstüne işemesi bilmediği duyguları tadacağına, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu